Hakkımızda

NFR Bilişim Ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş.

İşletmenizin Hızla Dijitalleşen Dünyada Yerini Alması Için Çözümler Sunuyoruz

NFR Bilişim Ve Güvenlik Teknolojileri A.Ş. 20 yıllık tecrübeyle 2017 yılında kuruldu ve farklı sektörlerde uygulanmış yüzlerce projeye dayalı uzmanlığı ışığında kısa sürede BT sektöründe önemli bir yer edindi.

“Dijital Dönüşüme Öncülük Etmek” felsefesiyle, müşterilerimizin daha yenilikçi ve daha sürdürülebilir işletmeler olması yolunda onlara güvenilir bir iş ortağı oluyoruz.

Sahip olduğumuz uzmanlık sayesinde her işletmenin ve kurumun BT altyapısını ve ihtiyaçlarını hızlıca analiz edebiliyor ve en iyi sonuca ulaşmak üzere uygun çözümleri sunuyoruz.

NFR Bilişim Ve Güvenlik olarak Türkiye’nin tüm bölgelerinden yerel iş ortaklarıyla müşterilerimizin taleplerine lokasyondan bağımsız en kısa sürede yanıt verebiliyoruz.

Biliyoruz ki, işler büyüdükçe, işletmeler daha farklı teknolojik ihtiyaçların öne çıktığı ve daha fazla zaman alan zorluklarla karşılaşabiliyorlar. Bu nedenle değişime ayak uydurabilmeniz ve bunu günlük iş süreçlerinizi aksatmadan yapabilmeniz için yüzlerce farklı sektörde ve proje üzerinde çalışmış uzmanlarımızla sizlere farklı bakış açıları sağlayabiliyoruz.

Çünkü kurulduğumuz günden bu yana çeşitli Kamu kurumları, Denizcilik, İnşaat, Perakende, Eğitim, İlaç Enerji, Finans, Sağlık, Gıda, E-Ticaret gibi farklı pek çok sektörden işletmeyle projeler gerçekleştiriyoruz. Bu projeler aracılığıyla hem müşterilerimizin sistem yönetim kapasitelerinin artmasına hem sektörlerinde başarı örnekleri oluşturmalarına destek olurken, yaptıkları yatırımın karşılığını en kısa sürede alabilmelerini sağlamak için en iyi teknik desteği uzman bir ekiple sağlıyoruz.

Vizyonumuz

Tüm çalışmalarımızı mükemmellik ve güven temelinde tasarlıyor ve yürütüyoruz. Bu çerçevede tüm müşterilerimiz, iş ortaklarımız ve paydaşlarımız için değer yaratacak ve bilişim sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretilmesine öncülük edecek bir kuruluş olmayı hedefliyoruz.

Misyonumuz

Uzmanlığımız ve bilgi birikimimiz ile işletmelerimize katma değer sağlayacak, kurumsal düzeyde en iyi çözümleri, en uygun maliyetle ve en hızlı şekilde sunarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz